Cenový příklad Dolti

Oresi vám dá víc!

Víme, jak vám udělat radost!

Celou naši akční nabídku jsme souhrnně nazvali Oresi vám dá víc! Jsme si totiž jisti, že když srovnáte návrh vaší nové kuchyně s jakýmkoli konkurenčním návrhem s odpovídající kvalitou a úrovní vybavení, vždycky se jen přesvědčíte o tom, že Oresi i vám skutečně dává víc.

Nabízíme vám teď jedinečnou škálu slev a bonusů, abyste měli jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

Kuchyně střední třídy Dolti i naše nové prémiové kuchyně Livanza a luxusní kuchyně Bauformat s mimořádnými akčními slevami mínus 30 – 40%. K tomu další slevy a výhody na naši kompletní nabídku včetně modulárního nábytku Creativo, stolů a židlí Armet, spotřebičů předních světových značek a dalších doplňků. A navíc naše prodloužená sedmiletá záruka, která je jako jediná na trhu pojištěna u pojišťovny Kooperativa bez jakékoli finanční účasti zákazníka. Ve váš prospěch u nás vždy vyhrává poměr výkon / cena a to v každé třídě kuchyní.

Neváhejte, běžný metr kuchyně u nás nyní vychází již od 3 597 Kč (včetně DPH).

Oresi je šampión v každé třídě. A jednička ve výhodách

P.S. My snižujeme ceny, ne kvalitu.

Chytré kuchyně Dolti teď se slevou 30 – 40%.

Ideální poměr mezi výkonem a cenou!

Naše nová značka Dolti nabízí škálu atraktivních dezénů, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za bezkonkurenční cenu, která je teď snížena u všech modelů kuchyní Dolti ještě o 30 – 40%.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Kuchyně Livanza za akční ceny snížené o 30%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany

Atraktivní prémiové kuchyně Livanza přinášejí mimořádnou šíři výběru jak v oblasti designu, tak v rovině technologií. Vyrábíme je individuálně přesně na míru v moderní německé továrně.

Využijte jedinečné akční ceny snížené o 30 %.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Kuchyně Bauformat za akční ceny snížené o 30%

Německý perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusní kuchyně Bauformat od německého výrobce se stoletou tradicí vynikají uživatelským komfortem, reprezentativní estetikou a nejvyspělejšími technologiemi.

Využijte jedinečné akční ceny snížené o 30 %.

Bauformat na českém trhu exkluzivně u Oresi.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Oresi opět vrací peníze. Tentokrát za spotřebiče!

Využijte doslova neuvěřitelnou pravděpodobnost výhry!

Od 1. listopadu do 31. prosince 2016 Oresi opět vrací peníze svým zákazníkům. Tentokrát za spotřebiče nakoupené v naší obchodní síti v tomto období. Každý nákup spotřebičů značek AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Gorenje, Hotpoint, Indesit, Mora, Siemens, Whirlpool a Zanussi za akční ceny Oresi, získá navíc automaticky vstup do hry a může vyhrát jednu ze 150 slev od 5% do 100% ze zaplacené ceny spotřebičů.

Pravidla

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Dolti Expres – nejrychlejší dodávka kuchyně

Kuchyňský nábytek značky Dolti v řádu dnů

Kuchyně Dolti vyrábíme pro naše i zahraniční trhy v obrovských objemech. Díky tomu máme všechny modelové řady našich kuchyní střední třídy Dolti včetně veškerého příslušenství, kování a doplňků pro libovolné uspořádání neustále k dispozici. Rychlost této služby se může lišit v závislosti na lokalitě.

Zeptejte se na možnosti Dolti Expres našich prodejců.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Nábytek Creativo teď se slevou 50%

Buďte in!

Váš interiér, jeho obývací, relaxační nebo pracovní část můžete teď vybavit nábytkem Creativo, od italského návrháře Andrey Capovilly, který tento nábytek navrhl tak, aby výrazově navazoval na design kuchyní Oresi. Buďte in - dejte svému bydlení koncept. Navíc teď se slevou 50%. (Tato výrazná sleva platí až do vyprodání zásob.)

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.

Platí do vyprodání zásob

Židle a stoly Armet teď se slevou 50%

Italský design nemusí být drahý!

Kolekce židlí a stolů významné italské značky Armet, to jsou jednoduché, ale mimořádně elegantní linie, barevnost a moderní výraz. To vše navíc teď se slevou 50%.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Spotřebiče teď se slevou 10 až 56%

Buďte nároční, ale neplaťte víc!

Pokud jde o perfektní funkci kuchyně s ohledem na ergonomii a uživatelský komfort, vychází vám vstříc naše jedinečná kombinace nízké ceny, exkluzivně prodloužené záruky zadarmo a odborného poradenství při výběru spotřebičů, které se stanou vašimi nezbytnými pomocníky.

Všechny ceny spotřebičů průběžně aktualizujeme tak, aby byly pro vás vždy ty nejvýhodnější. Na aktuální nabídku spotřebičů a jejich cen snížených v rámci akce Oresi vám dá víc se zeptejte našich prodejců. Pro základní představu o výhodnosti naší široké nabídky stovek produktů od mnoha světových značek vám na této stránce nabízíme jako příklad stručný výběr spotřebičů různých kategorií s aktuálně sníženými akčními cenami.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se o výhodnosti naší nabídky.

Nabídka pro vás

Průběžně aktualizovaná nabídka nejnižších cen.

Nabídka značkových dřezů

Značková kvalita za skvělou cenu!

Určitě chcete značkovou kvalitu za skvělou cenu! I v této kategorii nabízíme jen zboží ověřených značek, které po stránce kvality a designu dominují trhu. A my vám tuto značkovou kvalitu nabízíme za zvýhodněné ceny a navíc s pětiletou zárukou. Ať vaši přátelé obdivují nejen vaši novou kuchyň jako celek, ale i v mnoha jednotlivých detailech.

Průběžně aktualizovaná nabídka nejnižších cen.

Grafický návrh ve 3D nezávazně a zdarma

Hrajeme čistou hru!

Vypracovat grafický návrh kuchyně tak, aby vyhovoval všem požadavkům budoucích uživatelů i aktuálním nárokům na ergonomii, uživatelský komfort a estetiku, rozhodně není jednoduché. Obraťte se na naše odborně školené prodejce, kteří vám takový návrh připraví ve 3D, s kompletní projektovou dokumentací a samozřejmě zdarma.

Grafický návrh kuchyně zdarma

Platí stále

Oresi sedmiletá záruka

Z kvality jsme neslevili!

Všude šetříme, snižujeme ceny, ale kvalita našeho nábytku je pro nás prvořadá. Pro výrobu nábytku u nás nadále platí certifikát kvality ISO 9001 vydaný náročnou švédskou certifikační společností Intertek Semko Certifikation AB, který dokládá, že celý systém naší produkce je zaměřen na perfektní kvalitu ve všech výrobních krocích. Na tomto webu najdete také řadu dalších certifikátů od prestižních vědeckých institucí, které dokládají konstrukční a funkční bezvadnost našeho nábytku a také jeho zdravotní a hygienickou nezávadnost. Proto si můžeme dovolit dávat na náš nábytek záruku prodlouženou na 7 let.

Přehled certifikátů Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Pojištění sedmileté záruky

Jistota, jakou nikdo jiný nenabízí!

Pojištění je stoprocentní jistota pro vás! Platnost prodloužené sedmileté záruky Oresi jsme pojistili u Kooperativy. S prodlouženou zárukou se můžete setkat u různého zboží, ale záruka Oresi se od jiných odlišuje tím, že platí bez jakýchkoli omezení a kompromisů pro každého. A je zadarmo. Navíc, pro vaši stoprocentní jistotu jsme tuto záruku pojistili u jednoho z největších pojišťovacích ústavů, u Kooperativy. A to samozřejmě na účet Oresi. To platí i pro naši novou značku kuchyní Dolti.

Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Pětiletá záruka zdarma na spotřebiče

Pětiletá jistota u Oresi!

Nejlepší je, když má člověk klid. U nás dostanete spotřebiče předních světových značek za výborné ceny a u vybraných výrobců také s exkluzivně prodlouženou zárukou, která je samozřejmě zadarmo.

Nabídka pro vás

Platí u vybraných spotřebičů

Pětiletá záruka na dřezy a příslušenství

Dlouhé roky bez starosti!

U obou námi nabízených značek dřezů, Franke a Pyramis, jsme pro vás vyjednali prodlouženou pětiletou záruku, která platí exkluzivně u Oresi a je pro vás zcela zadarmo.

Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Superakce Creativo 2016

Modulární nábytek Creativo od italského designéra Andrey Capovilly zdarma!

Ke každé uzavřené kupní smlouvě s libovolným zbožím od Oresi v hodnotě alespoň 60 000 Kč vám dáme dárkový poukaz na nábytek Creativo pro obývací, relaxační nebo pracovní prostory vašeho bytu. Hodnota poukazu je ještě navýšena tím, že částka na něm je kalkulována v akčních cenách, tedy s padesátiprocentní slevou. Nenechte si tuto dvojnásobnou výhodu ujít.

Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Garance nejnižší ceny

A teď to nejlepší!

Garance nejnižší ceny je tu proto, abyste si nakupování nové kuchyně doslova užili. Neváhejte a společně s našimi odbornými prodejci porovnejte jakoukoli konkurenční nabídku srovnatelné kvality. Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku na kuchyň od jiného prodejce nebo výrobce, dáme vám stejnou cenu a jako odměnu ještě přidáme slevu 5%. Chceme, aby pro vás naše cena i kvalita byly vždy ty nejlepší.

Nabídka pro vás

Platí stále

Nejvýhodnější úvěr na trhu se sazbou 4,99 %!

Pořiďte si kuchyň vašich snů! Bez nutnosti vlastních finančních prostředků.

Plánujete investici do nové kuchyně a nemáte dostatečné finanční prostředky? Máme pro vás optimální řešení. Na prodejnách Oresi vám odborní prodejci připraví nezávazně a zdarma 3D návrh kuchyně podle vašich přání a úvěrový specialista z Raiffeisen stavební spořitelny vám najde výhodné úvěrové řešení.

Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

Spotřebiče Zanussi jsou u Oresi nejvýhodnější!

Tablety Finish Quantum na rok zdarma (SET 4)

Kupte si set Zanussi složený z libovolné trouby, varné desky, myčky a čtvrtého spotřebiče z této nabídky nebo z katalogu vestavných spotřebičů Zanussi a získejte k tomu výhradně v Oresi tablety Finish Quantum do myčky Zanussi na rok zdarma (360 ks).

Platí na objednávky uzavřené do 31. 12. 2016

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

KARIÉRA

PRODEJNY

O NÁS