Oresi vám dá víc!

Přijďte si pro největší slevu!

V Oresi v této chvíli stále ještě platí největší slevy, jaké jsme kdy na kuchyně dávali. Dokud to jde, připojte se k tisícům lidí, kteří již tuto unikátní možnost využili. Přijďte si k nám pro slevu až 45%.

Jsme specialisté na kuchyně a největší prodejci kuchyní. To znamená, že na každé úrovni můžete naši kvalitu a všechny služby porovnat s jakoukoli technicky a koncepčně odpovídající nabídkou konkurence a vždycky zjistíte, že Oresi vám dá víc.

Nabízíme vám teď jedinečnou kombinaci slevy až 45% s množstvím bonusů a výhod. Díky těmto akcím máte vždy jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

Kuchyně střední třídy Dolti i naše prémiové kuchyně Livanza a luxusní kuchyně Bauformat jsou teď historicky nejvýhodnější. K tomu další slevy a výhody na naši kompletní nabídku spotřebičů předních světových značek a dalších doplňků. A navíc naše prodloužená sedmiletá záruka, která je jako jediná na trhu pojištěna u pojišťovny Kooperativa bez jakékoli finanční účasti zákazníka. Ve váš prospěch u nás vždy vyhrává poměr výkon / cena a to v každé třídě kuchyní.

Neváhejte, běžný metr kuchyně u nás nyní vychází již od 5 396 Kč (včetně DPH).

Oresi je šampión v každé třídě. A jednička ve výhodách

P.S. My snižujeme ceny, ne kvalitu.

Novinka! Dolti Collection za zaváděcí ceny, sleva až 45%.

Designové kuchyně v duchu světových trendů teď mimořádně výhodně!

Mimořádně nízké zaváděcí ceny naší novinky, kuchyní Dolti Collection, vám otevírají přístup k nejmódnějším dekorům, materiálům a designovým prvkům současnosti, které pro nás zpracoval italský designér Andrea Capovilla.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Kuchyně Dolti: Kolekce 2018 i novinky 2019 se slevou až 45%

Ideální poměr mezi výkonem a cenou!

Naše nová značka Dolti nabízí škálu atraktivních dezénů, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za bezkonkurenční cenu, která je teď snížena u všech modelů kuchyní Dolti až o 45%.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Kuchyně Livanza za akční ceny snížené až o 45%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany

Atraktivní prémiové kuchyně Livanza přinášejí mimořádnou šíři výběru jak v oblasti designu, tak v rovině technologií. Vyrábíme je individuálně přesně na míru v moderní německé továrně.

Využijte jedinečné akční ceny snížené až o 45 %.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Kdo dnes myje?

Myčka Beko se slevou 50 %

Vyberte si svůj set trouby, varné desky, lednice a odsavače Beko a myčku Beko DIN 26421 získáte se slevou – 50 %.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Až 7500 Kč zpět

Přizpůsobí se všem vašim potřebám a chutím. BEZ OBAV.

Kupte si v kuchyňském studiu Oresi spotřebič či sadu spotřebičů z řady AEG Mastery a získejte až 7500 Kč zpět.
* Při koupi libovolné kombinace produktů zařazených do akce, jejichž výše cashbacku dosahuje v součtu částky 7 500 Kč.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Kuchyně Bauformat za akční ceny snížené až o 45%

Německý perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusní kuchyně Bauformat od německého výrobce se stoletou tradicí vynikají uživatelským komfortem, reprezentativní estetikou a nejvyspělejšími technologiemi.

Využijte jedinečné akční ceny snížené až o 45 %.

Bauformat na českém trhu exkluzivně u Oresi.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Nejvýhodnější nabídka na trhu!

NOVÁ KUCHYNĚ již od 418 Kč měsíčně včetně spotřebičů

Pouze u Oresi a pouze do konce srpna si můžete pořídit svoji kuchyň snů za bezkonkurenčních podmínek na trhu!

Díky partnerství Modré pyramidy můžete mít svoji kuchyň na splátky již od 418 Kč měsíčně! A pozor, nemusíte skládat žádné finanční prostředky předem! A navíc dostanete od Oresi slevu až 55% z maloobchodních cen na kuchyňský nábytek!

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Spotřebiče teď se slevou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte víc!

Pokud jde o perfektní funkci kuchyně s ohledem na ergonomii a uživatelský komfort, vychází vám vstříc naše jedinečná kombinace nízké ceny, exkluzivně prodloužené záruky zadarmo a odborného poradenství při výběru spotřebičů, které se stanou vašimi bezvadnými pomocníky.

Navštivte naše prodejny a zeptejte se našich prodejců na aktuální možnosti nákupu spotřebičů s bonusy, dárkovými sadami a speciálními slevami.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Dolti Expres – nejrychlejší dodávka kuchyně

Kuchyňský nábytek značky Dolti v řádu dnů

Kuchyně Dolti vyrábíme pro naše i zahraniční trhy v obrovských objemech. Díky tomu máme všechny modelové řady našich kuchyní střední třídy Dolti včetně veškerého příslušenství, kování a doplňků pro libovolné uspořádání neustále k dispozici. Rychlost této služby se může lišit v závislosti na lokalitě.

Zeptejte se na možnosti Dolti Expres našich prodejců.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Židle a stoly Armet teď se slevou 50%

Italský design nemusí být drahý!

Kolekce židlí a stolů významné italské značky Armet, to jsou jednoduché, ale mimořádně elegantní linie, barevnost a moderní výraz. To vše navíc teď se slevou 50%.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky.

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Grafický návrh ve 3D nezávazně a zdarma

Hrajeme čistou hru!

Vypracovat grafický návrh kuchyně tak, aby vyhovoval všem požadavkům budoucích uživatelů i aktuálním nárokům na ergonomii, uživatelský komfort a estetiku, rozhodně není jednoduché. Obraťte se na naše odborně školené prodejce, kteří vám takový návrh připraví ve 3D, s kompletní projektovou dokumentací a samozřejmě zdarma.

Grafický návrh kuchyně zdarma

Platí stále

Oresi sedmiletá záruka

Z kvality jsme neslevili!

Všude šetříme, snižujeme ceny, ale kvalita našeho nábytku je pro nás prvořadá. Na tomto webu najdete také řadu certifikátů od prestižních vědeckých institucí, které dokládají konstrukční a funkční bezvadnost našeho nábytku a také jeho zdravotní a hygienickou nezávadnost. Proto si můžeme dovolit dávat na náš nábytek záruku prodlouženou na 7 let.

Přehled certifikátů Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Pojištění sedmileté záruky

Jistota, jakou nikdo jiný nenabízí!

Pojištění je stoprocentní jistota pro vás! Platnost prodloužené sedmileté záruky Oresi jsme pojistili u Kooperativy. S prodlouženou zárukou se můžete setkat u různého zboží, ale záruka Oresi se od jiných odlišuje tím, že platí bez jakýchkoli omezení a kompromisů pro každého. A je zadarmo. Navíc, pro vaši stoprocentní jistotu jsme tuto záruku pojistili u jednoho z největších pojišťovacích ústavů, u Kooperativy. A to samozřejmě na účet Oresi. To platí i pro naši novou značku kuchyní Dolti.

Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 31. 10. 2019

Pětiletá záruka zdarma na spotřebiče

Pětiletá jistota u Oresi!

Nejlepší je, když má člověk klid. U nás dostanete spotřebiče předních světových značek za výborné ceny a u vybraných výrobců také s exkluzivně prodlouženou zárukou, která je samozřejmě zadarmo.

Nabídka pro vás

Platí u vybraných spotřebičů

Pětiletá záruka na dřezy a příslušenství

Dlouhé roky bez starosti!

U obou námi nabízených značek dřezů, Franke a Pyramis, jsme pro vás vyjednali prodlouženou pětiletou záruku, která platí exkluzivně u Oresi a je pro vás zcela zadarmo.

Nabídka pro vás

Platí u vybraných dřezů a příslušenství

Garance nejnižší ceny

A teď to nejlepší!

Garance nejnižší ceny je tu proto, abyste si nakupování nové kuchyně doslova užili. Neváhejte a společně s našimi odbornými prodejci porovnejte jakoukoli konkurenční nabídku srovnatelné kvality. Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku na kuchyň od jiného prodejce nebo výrobce, dáme vám stejnou cenu a jako odměnu ještě přidáme slevu 5%. Chceme, aby pro vás naše cena i kvalita byly vždy ty nejlepší.

Nabídka pro vás

Platí stále

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS