Oresi vám dá víc!

My nezdražujeme! A Lockdown Bonus jsme prodloužili do 31.1!

Většinu komponentů pro výrobu našich kuchyní nakupujeme na evropském trhu. Z důvodu výrazného oslabení koruny se pro nás tyto materiály zdražují. Na rozdíl od obecné tendence na českém trhu my v Oresi nezdražujeme. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka je natolik výhodná, že zvýšený zájem našich zákazníků vyváží ztráty vyvolané tímto nežádoucím efektem.

V rámci aktuální nabídky si tedy u nás můžete pořídit kuchyň za původní ceny Oresi navíc snížené o akční slevu až 40 %.

Neváhejte, běžný metr kuchyně u nás nyní vychází již od 5 396 Kč (včetně DPH). A pozor! Vzhledem na další uzavírání prodejen kvůli nařízení vlády jsme prodloužili platnost naší unikátní akce Lockdown Bonus, ve které můžete vyhrát až 100 000 Kč.

Oresi je šampión v každé třídě. A jednička ve výhodách Lockdown Bonus

P.S. My snižujeme ceny, ne kvalitu.

Dolti Collection se slevou až 40%

Designové kuchyně v duchu světových trendů teď mimořádně výhodně!

Mimořádně nízké akční ceny naší řady Dolti Collection vám otevírají přístup k nejmódnějším dekorům, materiálům a designovým prvkům současnosti, které pro, vás zpracovali naši architekti společně s italským designérem Andreou Capovillou.

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Kuchyně Dolti se slevou až 40%

Ideální poměr mezi výkonem a cenou!

Naše nová značka Dolti nabízí škálu atraktivních dezénů, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za bezkonkurenční cenu, která je teď snížena u všech modelů kuchyní Dolti až o 40%.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Kuchyně Livanza za akční ceny snížené až o 40%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany

Atraktivní prémiové kuchyně Livanza přinášejí mimořádnou šíři výběru jak v oblasti designu, tak v rovině technologií. Vyrábíme je individuálně přesně na míru v moderní německé továrně.

Využijte jedinečné akční ceny snížené až o 40%.

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Kuchyně Bauformat za akční ceny snížené až o 40%

Německý perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusní kuchyně Bauformat od německého výrobce se stoletou tradicí vynikají uživatelským komfortem, reprezentativní estetikou a nejvyspělejšími technologiemi.

Využijte jedinečné akční ceny snížené až o 40%.

Bauformat na českém trhu exkluzivně u Oresi.

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Nejvýhodnější nabídka na trhu!

NOVÁ KUCHYNĚ již od 422 Kč měsíčně včetně spotřebičů

Pouze u Oresi si můžete pořídit svoji kuchyň snů za bezkonkurenčních podmínek na trhu!

Díky partnerství Modré pyramidy můžete mít svoji kuchyň na splátky již od 422 Kč měsíčně! A pozor, nemusíte skládat žádné finanční prostředky předem! A navíc dostanete od Oresi slevu až 47% z maloobchodních cen na kuchyňský nábytek!

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Spotřebiče teď se slevou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte víc!

Pokud jde o perfektní funkci kuchyně s ohledem na ergonomii a uživatelský komfort, vychází vám vstříc naše jedinečná kombinace nízké ceny, exkluzivně prodloužené záruky zadarmo a odborného poradenství při výběru spotřebičů, které se stanou vašimi bezvadnými pomocníky.

Navštivte naše prodejny a zeptejte se našich prodejců na aktuální možnosti nákupu spotřebičů s bonusy, dárkovými sadami a speciálními slevami.

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Židle a stoly Armet teď se slevou 50%

Italský design nemusí být drahý!

Kolekce židlí a stolů významné italské značky Armet, to jsou jednoduché, ale mimořádně elegantní linie, barevnost a moderní výraz. To vše navíc teď se slevou 50%.

Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky.

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Grafický návrh ve 3D nezávazně a zdarma

Hrajeme čistou hru!

Vypracovat grafický návrh kuchyně tak, aby vyhovoval všem požadavkům budoucích uživatelů i aktuálním nárokům na ergonomii, uživatelský komfort a estetiku, rozhodně není jednoduché. Obraťte se na naše odborně školené prodejce, kteří vám takový návrh připraví ve 3D, s kompletní projektovou dokumentací a samozřejmě zdarma.

Grafický návrh kuchyně zdarma

Platí stále

Oresi sedmiletá záruka

Z kvality jsme neslevili!

Všude šetříme, snižujeme ceny, ale kvalita našeho nábytku je pro nás prvořadá. Na tomto webu najdete také řadu certifikátů od prestižních vědeckých institucí, které dokládají konstrukční a funkční bezvadnost našeho nábytku a také jeho zdravotní a hygienickou nezávadnost. Proto si můžeme dovolit dávat na náš nábytek záruku prodlouženou na 7 let.

Přehled certifikátů Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Pojištění sedmileté záruky

Jistota, jakou nikdo jiný nenabízí!

Pojištění je stoprocentní jistota pro vás! Platnost prodloužené sedmileté záruky Oresi jsme pojistili u Kooperativy. S prodlouženou zárukou se můžete setkat u různého zboží, ale záruka Oresi se od jiných odlišuje tím, že platí bez jakýchkoli omezení a kompromisů pro každého. A je zadarmo. Navíc, pro vaši stoprocentní jistotu jsme tuto záruku pojistili u jednoho z největších pojišťovacích ústavů, u Kooperativy. A to samozřejmě na účet Oresi. To platí i pro naši novou značku kuchyní Dolti.

Nabídka pro vás

Platí na objednávky uzavřené do 28. 2. 2021

Pětiletá záruka zdarma na spotřebiče

Pětiletá jistota u Oresi!

Nejlepší je, když má člověk klid. U nás dostanete spotřebiče předních světových značek za výborné ceny a u vybraných výrobců také s exkluzivně prodlouženou zárukou, která je samozřejmě zadarmo.

Nabídka pro vás

Platí u vybraných spotřebičů

Pětiletá záruka na dřezy a příslušenství

Dlouhé roky bez starosti!

U obou námi nabízených značek dřezů, Franke a Pyramis, jsme pro vás vyjednali prodlouženou pětiletou záruku, která platí exkluzivně u Oresi a je pro vás zcela zadarmo.

Nabídka pro vás

Platí u vybraných dřezů a příslušenství

Garance nejnižší ceny

A teď to nejlepší!

Garance nejnižší ceny je tu proto, abyste si nakupování nové kuchyně doslova užili. Neváhejte a společně s našimi odbornými prodejci porovnejte jakoukoli konkurenční nabídku srovnatelné kvality. Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku na kuchyň od jiného prodejce nebo výrobce, dáme vám stejnou cenu a jako odměnu ještě přidáme slevu 5%. Chceme, aby pro vás naše cena i kvalita byly vždy ty nejlepší.

Nabídka pro vás

Platí stále

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS