Oresi přináší nové možnosti pro celý byt

Váš interiér, jeho obývací, relaxační nebo pracovní část můžete teď vybavit nábytkem Creativo, který navazuje na design kuchyní Oresi. Buďte in - dejte svému bydlení koncept.

Návrháři Oresi sledují moderní design kuchyní v duchu aktuálních trendů a mění ho v nadčasový výraz dlouhodobě hezkého a přitažlivého nábytku. Spolehlivost kuchyní Oresi garantuje nadstandardní, sedmiletá záruka, která je všem zákazníkům poskytována zdarma. Díky poměru kvalita / cena prodává Oresi nejvíc kuchyní na českém trhu. Všechny tyto kvality jsme vložili i do nového nábytku Creativo.

Creativo je výzva: Staňte se designérem svého světa!

Creativo je nábytek s důrazem na Vaši fantazii, vaše potřeby a přání. A hlavně na vaše představy o ideálním bydlení. Creativo má nekonečně tvůrčích možností. Mezi umělci se říká: Tvůrčí je ten, kdo určí. A přesně tak budete pracovat s Creativem. Určete, jak má vypadat vaše bydlení a Creativo Vám je vytvoří. Nemusíte být školeným designérem. S Creativem stačí, když víte, co Vám vyhovuje.

Creativo je trend: Proměňte své bydlení v živý prostor!

Nejpopulárnějším trendem současného bydlení je propojování kuchyně s jídelnou a společenským prostorem. V době, kdy na své blízké máme stále méně času, je společný prostor bytu výbornou možností, jak být co nejvíc spolu. Nábytek Creativo umožňuje propojit stylově kuchyň se zbytkem bydlení. Princip je jednoduchý, ale v jistém smyslu je jako všechny jednoduché věci geniální. Dezény a vzory z kuchyňského nábytku Oresi jsou přeneseny na přizpůsobivé a tvarově atraktivní moduly Creativo. Atmosféra, kterou pro vás má vaše kuchyně, může plynule pokračovat v obývacím prostoru nebo kdekoli ve vašem bytě. S Creativem si nebudete zařizovat obyčejný byt. Buď vy sami, nebo s pomocí našich designérů budete tvořit kousek světa jen podle sebe.

Creativo je výhodné: Jako vždy u Oresi!

Obývací pokoje, hala, ložnice, pracovna, pokoj pro hosty, to vše zvládne Creativo přesně podle vaší představy. Ale ani ta nejsložitější řešení vás nebudou stát moc peněz. Creativo prodáváme za mimořádně výhodné ceny. A naši odborníci na prodejnách Vám pro každé zadání připraví perfektní grafický návrh ve 3D, samozřejmě zadarmo. A jako vždy u Oresi i tady říkáme: Porovnejte naši nabídku s konkurencí!

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS

  Objednat na prodejnu

Objednejte se na
nejbližší prodejnu

Když se objednáte prostřednictvím následujícího formuláře, získáte ke všem aktuálním výhodám navíc ještě další slevu ve výši 3%.