Osobní konzultant

  • 1

BIG PICTURE / MAGIQ

dub America / vysoký lesk Arctic / již od 7 936 Kč za běžný metr
Věčně pohledný dekor dubového dřeva v rámečkovém provedení působí jako hezká vzpomínka. V kombinaci se zrcadlově bílým leskem se ovšem mění v pohled do okouzlující budoucnosti. S citem pro design není nic zakázáno.

Více o zobrazené kombinaci

Moderní technologie pro přirozenou energii

  • 1
Moderní výrobní technologie německé společnosti Pfleiderer umějí přenést do nábytkových desek s dekorem dřeva autentickou přírodní energii. Námi zvolený dekor dub America se vyznačuje na pohled i na dotek příjemným rustikálním reliéfem, který byl vytvořen speciálními postupy. Zároveň nám technologie zaručuje nevyblednutí dekoru a trvalé zachování barev. Vysokého lesku kuchyně Magiq je dosaženo díky dokonale hladkému akrylovému povrchu, jehož zrcadlový lesk je hlubší než u tradičních laků a přitom je odolnější proti poškození.


Moderní technologie pro přirozenou energii
  • 1
Kuchyň pochází z linie Big Picture a představuje dekor dub Amerika. Ten zaujme věrným vzezřením dřeva s výrazným reliéfem rustikálního charakteru. Za zmínku stojí skládaná dvířka s rámy, které designéři Oresi navrhli v šířce větší, než je obvyklé, což zaručí větší pevnost i moderní vzezření dvířka. V této kuchyni je sestava doplněna skříňkami z linie MAGIQ z akrylu v bílém vysokém lesku. Na synchronizované pracovní desce se prezentuje dekor Dub True Nature. Synchronizace u tohoto povrchu znamená, že spáry a suky v dekoru jsou totožné s prohlubeninami v povrchu desky a také v její hraně.

Cena nábytku v zobrazené kuchyni z pořadu
„Jak se staví sen“ je za


Big Picture 7 630 Kč/bm,
za MAGIQ 9 036 Kč/bm


HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS