• 1

BIG PICTURE

dub canyon / již od 7 936 Kč za běžný metr
Myslíte si, že klasická kuchyně, klasické pojetí a klasický dekor už nemají co říci? Ale mají. V tomto moderním pojetí materiálu říkají něco velmi pravdivého. Například, že můj dům je můj hrad.

Více o zobrazené kombinaci

Inspirace od Oresi: Moderní kuchyně v klasickém provedení

  • 1
U německého výrobce Pfleiderer jsme si vybrali dekor dřeva Dub canyon, který má výrazný reliéf rustikálního charakteru a použili jsme jej na skládaná dvířka. Kuchyně Big Picture (název v překladu znamená „velký obraz“) překvapí velkorysým zobrazením kresby dřeva, která se na nábytku rozvine v plné kráse. Také tato novinka může mít mnoho podob, které vzniknou použitím rozdílných madel a úchytů i výběrem dekoru a materiálu na pracovní desku. Kuchyně Big Picture se hodí jak do klasického, tak do rustikálního interiéru.


Inspirace od Oresi: Moderní kuchyně v klasickém provedení
  • 1
Kuchyně Big Picture v pořadu Jak se staví sen.

Tato kuchyň je ukázkou současných módních trendů, které preferují přírodní prvky dřeva. Jde třeba o severské styly Hygge nebo Lagom. Kuchyň na fotografii je z linie Big Picture a vyniká krásnou kresbou běleného dřeva v provedení borovice Provence. Tento materiál jsme vybrali u společnosti Swiss Krono. Jde o lamino v provedení Matrix, což znamení že povrch má embosovanou, zvláště hlubokou strukturu s velkým rozdílem mezi matem a leskem v ploše. Zde je tento materiál použit na skládaných dvířkách, u nichž naši architekti navrhli šířku větší, než je obvyklé. To znamená, že dvířka mají velmi módní vzhled a zároveň větší pevnost. Na tomto příkladu je vidět, že Oresi na designu, ani na materiálu nešetří. Za pozornost stojí i madla, která se ke stylu kuchyně dokonale hodí.

Cena nábytku v zobrazené kuchyni
z pořadu Jak se staví sen je


39 972 Kč

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS