• 1

BIG PICTURE / GLAM FACE

borovice Provence / hvězdný třpyt achát / již od 7 936 Kč za běžný metr
Ty dřevěné rámy jsou něco jako mužský princip a ten lesk má zase charakter dámy. Umí i vaše dvojice, umíte i ve vašem páru žít v takové harmonii?

Více o zobrazené kombinaci

Kontrast a přesto harmonie. Kuchyně Big Picture a Glam Face.

  • 1
V této moderní kuchyni s klasickými prvky se snoubí skládaná rámová dvířka z linie Big Picture v provedení borovice Provence a vysoký lesk hladkých dvířek kuchyně Glam Face v dekoru hvězdný třpyt achát. Neutrální šedá barva, použitá na zadním panelu kuchyně, nechá vyznít světlému dekoru dřeva kuchyně z linie Big Picture, jejíž dvířka jsou zhotovena z nabídky desek společnosti Swiss Krono. Hladká lesklá dvířka kuchyně z linie Glam Face jsou provedena v barvě hvězdný třpyt achát a architekti z Oresi jej vybrali ze škály aktuálních trendových barev a povrchů u renomované francouzské společnosti Polyrey. Benefitem je antibakteriální úprava tohoto povrchu.


Nový povrch Glam Face v kuchyni z pořadu Jak se staví sen
  • 1
Češi stále milují bílé lesklé kuchyně, ty se podle aktuálních módních trendů doplňují o dekory dřeva či o vhodné doplňkové barvy. Proto designéři z pořadu „Jak se staví sen“ sáhli po další trendy barvě a z nové řady Dolti Collection si vybrali hladká dvířka z linie Glam Face v lesklé metalické barvě Hvězdný třpyt achát. Moderní a nadčasové řešení kuchyně v šedo-bílém provedení oživují akcenty červené barvy na doplňcích a dekoracích. Základní barevné řešení kuchyně umožní její optické proměny změnou barev doplňků a textilií.

Cena nábytku v zobrazené kuchyni
z pořadu „Jak se staví sen“ je


31 870,-

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS