• 1

BIG PICTURE / PIQTORY

dub country / láva / již od 7 936 Kč za běžný metr
Skládaná rámová čela s hřejivou kresbou dřeva jsou jakési domácké retro. Hladký lávový dekor v pozadí k nim tvoří exotický akord. A vy si to užíváte, protože nemáte rádi strnulost a jednostrannost.

Více o zobrazené kombinaci

Big Picture: Kuchyň pro klasické i moderní interiéry

  • 1
I v moderní kuchyni z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla můžete sáhnout po hřejivém a výrazném dekoru dřeva na skládaných rámových čelech nábytku z linie Big Picture v dekoru dřeva Dub canyon, který má výrazný reliéf rustikálního charakteru a použili jsme jej na skládaná dvířka. Big Picture v překladu znamená „velký obraz“ a překvapí velkorysým zobrazením kresby dřeva. Skládaná rámová čela s hřejivou kresbou dřeva patří ke klasice, která velmi dobře vynikne ve společnosti hladkého lávového dekoru kuchyně ze střední třídy Dolti.


Big Picture: Kuchyň pro klasické i moderní interiéry
  • 1
Kuchyň má věrné vzezření dřeva s výrazným reliéfem rustikálního charakteru. Pochází z linie Big Picture a představuje dekor dub Amerika od společnosti Pfleiderer. V této kuchyni je sestava doplněna skříňkami z linie MAGIQ z akrylu v bílém vysokém lesku. Na synchronizované pracovní desce se prezentuje dekor Dub True Nature. Synchronizace u tohoto povrchu znamená, že spáry a suky v dekoru jsou totožné s prohlubeninami v povrchu desky a také v její hraně.

Cena nábytku
v zobrazené kuchyni
z pořadu „Jak se staví sen“ je


79 864 Kč

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS