• 1

FOREVER YOUNG / MAGIQ

vysoký lesk Porto / vysoký lesk cappuccino a magnólie / již od 9 356 Kč za běžný metr
Rádi se obklopujeme lesklými věcmi. Ale lesklý nábytek v sobě nese jedno decentní upozornění – skutečný lesk má i svou hloubku. Všimněte si, jak zarytě moderní interiér nečekaně obohatí historizující akcent v podobě artdecového madla.

Více o zobrazené kombinaci

Zrcadlení: Vysoký lesk zobrazí život ve vaší kuchyni

  • 1
Kuchyň plná odlesků a zrcadlení. To je vysoký lesk Porto od francouzské společnosti Polyrey, užitý na skříňkách z linie Forever Young a vysoký lesk cappuccino a magnólie na akrylovém povrchu dvířek kuchyně MAGIQ. V kuchyni sestavené ze skříněk z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla se přesvědčíte, že skutečný lesk má i svou hloubku. Jednotlivé dekory v duchu současných trendů se ve vzájemných kombinacích posilují a zvyšují svou estetickou hodnotu. Barevná dvířka z linie Forever Young zde elegantně doplňuje vysoký lesk akrylového povrchu dvířek z linie MAGIQ.


Zajímají vás jiné barvy ve vysokém lesku?
  • 1
Kuchyně Forever Young a MAGIQ v pořadu Jak se staví sen

Designéři pořadu „Jak se staví sen“ kombinovali vysoký lesk violet v magickém odstínu temně fialové barvy kuchyně Forever Young s bílými lesklými skříňkami akrylové kuchyně MAGIQ. Výsledkem je moderní kuchyně s puncem luxusu, která svým majitelům přináší další benefit v podobě antibakteriální úpravy hladkých lesklých dvířek kuchyně Forever Young. Podívejte se, jak má vypadat zrcadlení kvalitního povrchu ve vysokém lesku.

Cena zobrazené kuchyně
z pořadu Jak se staví sen


98 878 Kč

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS