• 1

MAGIQ

vysoký lesk arctic / již od 9036 Kč za běžný metr
Magická, zrcadlově lesklá plocha poutá váš pohled. Možná vám chce napovědět, že schopnost reflexe a umění rezonovat zvětší nejen každý interiér, ale i celý svět.

Více o zobrazené kombinaci

Jak se vám líbí moderní zrcadlově lesklá kuchyň MAGIQ?

  • 1
Moderní kuchyně MAGIQ z akrylu ve vysokém lesku v barvě cappucino a arctic zaujme tím, že akryl se mírou lesku vyrovná dražším lakovaným povrchům. Ve srovnání s nimi je odolnější vůči vlivům UV záření a je méně náchylný k poškrábání. Akryl je do kuchyně ideální pro svou snadnou údržbu. Předností bílých kuchyní je, že bílé hrany jsou na dvířka a zásuvky lepeny speciálně vyvinutým bílým lepidlem, které zajistí, že přechod mezi materiálem desky a hranou je velmi jemný, přirozený a není přerušený, byť tenkou, ale přece jen viditelnou tmavší linkou. Díky použití tohoto lepidla tak hrana k desce dokonale přilne v technologickém, a rovněž v estetickém úhlu pohledu.


Akrylový povrch MAGIQ z realizace kuchyně u zákazníka
  • 1
Oblíbená bílá lesklá kuchyň je doplněna o prvky dubového dřeva a kovu, které místnosti dodávají nevšední a vlídnou atmosféru. Tato kuchyň v rodinném domě zákazníka klade důraz na čisté linie a přírodní prostředí. Všimněte si zajímavého detailu. Mezi dva sousedící korpusy skříněk je vložen další profil. Tím vzniká estetická, záměrně přiznaná spára, tzv. „negativní drážka“ o šířce 18mm.

Orientační cena nábytku
v zobrazené kuchyni je


9 036 Kč/bm

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS