• 1

STEEL ART

art dekor corten / art dekor struktur / již od 9 092 Kč za běžný metr
Dokonalý soulad hladkých ploch přinese i do menšího interiéru cosi jako imperiální pocit. A připomene vám, že jedno impérium mělo pro své obyvatele věčně živou radu – Carpe Diem, užij dne.

Více o zobrazené kombinaci

Steel Art: Art dekor corten a Art dekor struktur

  • 1
Nenechte se zmást prostorově velkorysou realizací na obrázku. Moderní kuchyň z linie Steel Art z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla se pro svůj minimalistický design výborně hodí i do menších prostor, kam vnese řád i dotek elegance. Povrch corten, použitý na horních skříňkách, imituje vzhledem i strukturou korozi odolnou ocel s esteticky působivou rezavou patinou. Sestava spodních skříní je z linie Art dekor struktur v šedavé barvě v provedení s perleťovým povrchem. Linie Steel Art se opírá o mimořádné povrchy od věhlasné francouzské firmy Polyrey. Vždy jde jak o krásu patrnou na pohled, tak o příjemný pocit při doteku.


Povrch Steel Art: Art dekor corten a Art dekor struktur z realizace ve studiu Oresi na Pankráci
  • 1
Do linie Steel Art jsme si vybírali povrchy u věhlasné francouzské společnosti Polyrey. Do jejích nejmódnějších sad jsme sáhli po materiálech, jejichž zajímavou krásu v kuchyních doposud nikdo nevyužíval. Třeba z řady Roche (v překladu znamená skála) jsme zvolili železnou rudu. Nebo povrch Surf, který evokuje dotek jemného písku, stlačeného a uhlazeného mořskou vlnou.

Cena nábytku
v zobrazené kuchyni je


8 742 Kč/bm

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS