• 1

STEEL ART / VELVET STAR

art dekor corten / černý supermat / již od 8 840 Kč za běžný metr
Časem prokreslený kovový povrch plný příběhů a proti němu tichá hladká plocha, co vám to jen připomíná? Rozmanitý svět rámuje čisté nebe.

Více o zobrazené kombinaci

Ocel v kuchyni? Ano, doporučují aktuální módní trendy

  • 1
Kuchyně z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla je sestavena ze skříněk z linie Steel Art v dekoru corten a doplňují ji dvířka z linie Velvet Star v provedení černý supermat s úpravou proti otiskům prstů. Linie Steel Art používá mimořádné povrchy od věhlasné francouzské firmy Polyrey. V tomto případě povrch corten imituje vzhledem i strukturou korozi odolnou ocel s charakteristickou a esteticky působivou rezavou patinou. Sestava skříní za ostrovem a horní skříňky pocházejí z linie Velvet Star představují povrch černý supermat s úpravou proti otiskům prstů. Ten jsme v Oresi vybrali u rakouské společnosti Fundermax.


Nový strukturální povrch Art dekor corten v kuchyni z pořadu „Jak se staví sen“
  • 1
Do nové kuchyně z proměn v pořadu „Jak se staví sen“ si designéři vybrali k bílým lesklým dvířkům strukturální povrch dvířek z linie Steel Art s názvem Art dekor corten. Výsledný dojem z realizovaného interiéru dokazuje, že i velmi apartní módní dekor se při citlivém použití skvěle uplatní v běžném panelákovém bydlení. Navíc je to materiál velmi příjemný na dotek. Skvěle se kombinuje s dalšími dekory a povrchy, v tomto případě se skříňkami s dvířky z linie MAGIQ. Na stůl a pracovní desku zvolili designéři materiál s rezavým povrchem keramika, který přesně ladí s dekorem spodních skříněk.

Cena nábytku v zobrazené kuchyni
z pořadu „Jak se staví sen“ je


65 069,-

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS