• 1

TREE TALK / CHOCOLATE DAY

dub Ancona / hnědý hedvábný mat / již od 7 357 Kč za běžný metr
Jeden vzor umí stát v pozadí, druhý se dere do popředí, čím vás to obohatí? Možná myšlenkou, že v dialogu je v určitou chvíli obojí správně.

Více o zobrazené kombinaci

Nekonečné dialogy – kombinování dekorů a povrchů

  • 1
Dvě barvy a dva dekory v harmonickém souznění oceníte, pokud patříte k těm, kdo dají přednost decentní kombinaci povrchů a barev tón v tónu. Zde se představují dvířka z linie Tree Talk v příjemném provedení povrchu dub Ancona od společnosti Swiss Krono, který má tzv. embosovanou strukturu s velkým rozdílem mezi matem a leskem v ploše. A folie v provedení Hedvábný mat v barvě magnólie na profilovaném povrchu dvířek Chocolate Day. Materiál Oresi dodává společnost Renolit.


Zajímá vás jiné pojetí lesklé kuchyně?
  • 1
Kuchyně Tree Talk a Chocolate Day v pořadu Jak se staví sen

Designéři z pořadu Jak se staví sen (TV Prima) si do kuchyně, která je součástí obývacího pokoje, vybrali nábytek z nové řady Dolti Collection z linie Tree Talk v dekoru dub Ancona a Chocolate Day v hedvábném matu v barvě magnólie. Stolní deska je, stejně jako ta v kuchyňské lince, vyrobena z laminátu v dekoru láva. Kombinace bílého matu a jemného dekoru s krásnou kresbou dřeva odpovídá současným módním trendům a zároveň je nadčasová. Světlé barvy opticky zvětšují prostor, kterému vdechnou přívětivou atmosféru.

Cena zobrazené kuchyně
z pořadu Jak se staví sen


74 900,-

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS