• 1

WOOD POINT / GLAM FACE

jedle kontrast / hvězdný třpyt v odstínech karneol, jaspis, jantar, achát / již od 7 936 Kč za běžný metr
Neobyčejně proměnlivý a doslova třpytivý dekor reaguje na světlo každou chvíli jinak a roztančí celý prostor kuchyně. Kombinace s neměnnou kresbou dřeva přináší do takové dynamiky pevný bod. Pro ctitele rovnováhy.

Více o zobrazené kombinaci

Vysoké lesky: Nechte se okouzlit

  • 1
Dáváte přednost barevnější kuchyni? Pak vás zaujme inspirativní ukázka kuchyně sestavené z kombinace několika povrchů a barev. Na ostrůvku je použit materiál Jedle kontrast z linie Wood Point z hladkého lamina od rakouské společnosti Fundermax, zatímco skříňky představují povrch hvězdný třpyt z linie Glam Face v jemných a elegantních odstínech karneol, jaspis, jantar a achát. Čím vás překvapí? Antibakteriální úpravou hladkého povrchu z HPL laminátu od francouzské společnosti Polyrey. A určitě i svou proměnlivostí, protože tento třpytivý dekor reaguje na světlo, proto je v průběhu dne každou chvilku jiný.


Nová sestava Glam Face a MAGIQ z pořadu Jak se staví sen
  • 1


Spodní skříňky, pocházející z linie Glam Face v barvě hvězdný třpyt achát, tentokrát doplňují horní skříňky z akrylu v barvě vysoký lesk arctic z kuchyně MAGIQ. Obě kuchyně patří do nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Barevné řešení kuchyně odpovídá současným módním trendům a zároveň je nadčasové. Materiál pro linii Glam Face (hladká dvířka z HPL laminátu ve vysoce lesklém provedení) jsme vybrali u renomované francouzské společnosti Polyrey a benefitem je, že povrch má antibakteriální úpravu.

Cena nábytku v zobrazené kuchyni
z pořadu Jak se staví sen je


9 036 Kč/bm za MAGIQ
a 8 997 Kč/bm za Glam Face.


HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS

  Objednat na prodejnu

Objednejte se na
nejbližší prodejnu