Drátěný program

Drátěný program Mivokor za jedinečné ceny

Drátěný program českého výrobce, společnosti Mivokor, odpovídá nejnáročnějším požadavkům na kvalitu a funkčnost této důležité výbavy každé moderní kuchyně. Spolupráce Oresi a Mivokoru navíc přináší všem zájemcům o využití drátěného programu jedinečnou cenovou nabídku. Navštivte kterékoli z kuchyňských studií Oresi a seznamte se s exkluzivními cenami drátěného programu Mivokor.

Drátěný program výrazně zlepší využití úložných prostor v kuchyni

Drátěný program, jednoduše řečeno, jsou různé koše a závěsy vyrobené z kovu a opatřené kvalitní povrchovou úpravou tak, aby všechny tyto prvky byly zároveň ozdobou kuchyně. Asi nejpřínosnější pro udržování přehledu a pořádku v kuchyni jsou plnovýsuvné koše, které dokonale nahrazují zásuvky, je do nich vidět ze všech stran a značně zjednodušují úklid v kuchyni, protože se v nich nedrží nepořádek. Výborné jsou koše tvarově uzpůsobené do skříněk pod dřezem. V čem je jejich výhoda? Mají vybrání, díky kterému se zasunou těsně podél sifonu a umožní vám využít místo, které jinak zůstane prázdné. Lepší využití prostoru je dalším významným přínosem drátěného programu, který prostě umí být velmi variabilní. Příkladem jsou různé prvky pro využití rohových skříněk u kuchyňské linky do L. V rohu vždycky vznikne špatně přístupný slepý prostor. Drátěný program pro využití těchto prostor nabízí dnes velmi oblíbené otočné půlkruhové nebo třičtvrtěkruhové koše, které se z toho slepého prostoru vzadu ve skříňce vytočí ven. Anebo je tady velmi atraktivní prvek rozkládacího rohu nebo přesně se říká rohové výsuvné koše, což je opravdu takové prostorové kouzlo. A podobně příjemně vám vše rovnou do ruky podají carga. To jsou plnovýsuvné moduly, díky jimž si vlastně vytáhneme celou skříňku a máme ji přístupnou ze dvou stran. V menší šířce jsou takzvané kečupové skříňky, ve větší šířce se carga hodí na láhve. Vždy jsou výhodné pro manipulaci se sklem, které by se při vyjímání z méně přehledných prostor mohlo rozbít. A velká carga se používají jako špajzové skříně na potraviny. K našemu tématu patří také závěsný program, pro všechny, kteří chtějí mít různé kuchyňské náčiní a pomůcky pěkně po ruce.

Mivokor – prověřená i stále prověřovaná česká kvalita

Od drátěného programu musíme očekávat dlouhodobou trvanlivost a funkční stálost. Právě na výrobku našeho partnera, společnosti Mivokor, si můžeme ukázat, co je podstatné pro mnohaletou spokojenost. Koš značky Mivokor je vyroben ze silného drátu a je robustní. Nejenže dlouho vydrží, ale díky své robustnosti koš méně rachotí na pojezdu. Jeho povrchová úprava je testována v solných lázních. Díky tomuto testování mají výrobky Mivokoru vysokou odolnost vůči korozi. Pokud jde o drátěný program, tak na náš trh dorazí výrobky různého původu a také různé kvality. My v Oresi jsme se snažili najít pro naše zákazníky co nejvyšší spolehlivost a našli jsme ji u kvalitního českého výrobce. Více na www.mivokor.cz

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS

  Objednat na prodejnu

Objednejte se na
nejbližší prodejnu

Když se objednáte prostřednictvím následujícího formuláře, získáte ke všem aktuálním výhodám navíc ještě další slevu ve výši 3%.