Hlídáme kvalitu

Na výrobě kuchyní Oresi se jako dodavatelé podílejí nejvýznamnější výrobci v našem oboru.

Pro jiné prodejce kuchyní bývají výrobky těchto značek obvykle důvodem ke zvyšování ceny. U nás v Oresi tomu tak z několika důvodů není. Především jsme největším prodejcem kuchyní v České republice a úspěšně pronikáme na Slovensko a další evropské trhy. Díky tomu odebíráme od našich dodavatelů obrovská množství materiálů a komponentů pro výrobu kuchyní. Současně platí, že s uvedenými předními světovými výrobci jsme v dlouhodobém přímém kontaktu. Proto našim zákazníkům trvale zajišťujeme nejnižší možné ceny na takto zpracovaný kuchyňský nábytek.

Dodávky nejkvalitnějších materiálů samy o sobě nestačí. Teprve při využití nejmodernějších strojů a náročných technologií, kdy sledujeme mimořádně jemné a přesné parametry všech výrobních procesů, je možné dosáhnout kvality, kterou garantuje značka Oresi.

Jsme přesvědčeni, že vám naše kuchyně bude sloužit dlouhá léta.

Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) CZ
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) SK
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) AN

Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) CZ
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) SK
Certifikát technického a zkušebního ústavu stavebního Praha (ZÚS) AN

Protokol o výsledku certifikace výrobku


BLUM

Firma Blum dodává pro kuchyně Oresi špičková nábytková kování. S vysoce kvalitními výrobky tohoto nejpřednějšího světového výrobce chceme co možná nejvíc zjednodušit vaši práci v kuchyni a učinit ji maximálně komfortní. Mimořádnou kvalitu výrobků Blum dokládá i fakt, že tato firma poskytuje na své produkty doživotní záruku.

www.blum.com

HETTICH

Firma Hettich patří ke světové špičce oboru a pro kuchyně Oresi vyrábí kování a pojezdy. Tradice této německé firmy sahá až do roku 1888 a od té doby stále hledá cesty, jak vylepšovat své výrobky tak, aby lépe sloužily uživatelům.

www.hettich.com

EGGER

Firma Egger s hlavním sídlem v St. Johannu v rakouském Tyrolsku patří k hlavním výrobcům dřevěných materiálů v Evropě. Pro kuchyně Oresi firma dodává kvalitní a trvanlivé pracovní desky a jiné komponenty z lamina.

www.egger.cz

HRANIPEX

Společnost Hranipex z Humpolce je jedním z klíčových výrobců a distributorů nábytkových hran ve střední a východní Evropě. Její ABS hrany mají významný podíl na kvalitě a odolnosti kuchyní Oresi.

www.hranipex.cz

PFLEIDERER

Německá společnost Pfleiderer je jedním ze světových lídrů v oboru laminovaných desek pro nábytek a bydlení.

www.pfleiderer.com

REHAU

Německá firma Rehau, jako prémiová značka pro řešení na bázi polymerů, je v oblasti stavebního a automobilového průmyslu i ostatních průmyslových odvětví mezinárodním lídrem. Pro kuchyně Oresi dodává těsnicí lišty a jiné doplňky.

www.rehau.cz

RENOLIT

Německá firma Renolit je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru plastových fólií a s nimi souvisejících výrobků. V oblasti technických a designových inovací je odborníky Renolit pokládán za neoficiální světovou jedničku. Fólie Renolit najdete na dvířkách našich kuchyní.

Naše kvalita je prověřována odborníky. I proto věříme, že vám naše kuchyně bude dlouho a spolehlivě sloužit.

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS

  Objednat na prodejnu

Objednejte se na
nejbližší prodejnu

Když se objednáte prostřednictvím následujícího formuláře, získáte ke všem aktuálním výhodám navíc ještě další slevu ve výši 3%.