• 16. ledna 2020

Oresi opět bude plnit sny

1

Na televizní obrazovky se premiérově vrací oblíbený pořad Jak se staví sen – extra. A Oresi jako partner pořadu ani v letošním roce nebude chybět. Vybrané rodiny se mohou těšit na naše nové kuchyně.

Diváky televize Prima a následně i čtenáře aktualit na našem webu čekají v další řadě oblíbeného pořadu zajímavé bytové proměny, nové moderní a krásné kuchyně i pohnuté lidské osudy. V devíti nových dílech vás proměnami bude opět provázet moderátorka Iva Kubelková.

Trojice oblíbených designérů

Proměny budou pro realizační tým navrhovat a také ruce k dílu přiloží tři ostřílené dvojice designérů: Kamila Douděrová a František Kobližka, Andrea Hylmarová s Markem Povolným a Martina Pištěláková s Janem Bekem. Hned první díl bude speciální, čekají vás v něm totiž Návraty, kde se ohlédnete za šesti nejzajímavějšími proměnami nejen z předchozí série, ale autoři pořadu tentokrát proniknou trochu více do minulosti. Poté naváže osm zbrusu nových proměn. Vy si všechny kuchyně z minulých let můžete připomenout .

Novinka: Navazující pořad JSSS – tipy a triky

Absolutní novinkou letošního ročníku bude nový pořad Jak se staví sen – tipy a triky, který poběží po premiérových proměnách. Informacemi nabitý pořad o bydlení pro všechny, kteří mají rádi bytový design nebo se sami chystají do proměny svého domova a hledají ucelené rady, jak na to. Designéři budou divákům vysvětlovat, jak se k proměně bydlení postavit a jakými pravidly se řídit.

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA Z ŘADY DOLTI COLLECTION BY ANDREA CAPOVILLA A DOLTI

Pořad jim pomůže s proměnou garsonky, starého rodinného domku, ložnice, obývacího pokoje, jak na vybourání jádra, novou koupelnu či chodbu a samozřejmě, jak pořídit a vybavit novou kuchyň. Premiérové díly můžete sledovat od pondělí 20. ledna ve 21.35 a hned navazuje novinkový pořad Jak se staví sen – tipy a triky ve 22.50 na Primě!

Několik nových kuchyní Oresi

1
Horkou novinkou je kuchyně Silk Touch v módním šedém hedvábném matu s velmi přátelskou cenou. Může být vybaven designovým otvíracím profilem Linea Retta.

1
Oblíbený model Chocolate Day může mít stovky tváří. Stačí zvolit jiná madla či materiál pracovní desky.

1
Velmi jemný odstín vanilkové barvy matného dekoru modelu Tropiqa přináší do interiéru příjemnou atmosféru.

„My v Oresi jsme rádi, že opět několika rodinám pomůžeme vylepšit jejich bydlení a pevně doufáme i změnit jejich těžký osud. Protože naše kuchyně nejsou jen srdcem domova. Jsou to kuchyně pro život,“ říká Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS