• 25. ledna 2016
1

Nové kuchyně Livanza

Prémiové kuchyně Livanza patří do portfolia našich vlastních značek. Pro Oresi tyto kuchyňské linky navrhují přední designéři a vyrábějí se individuálně, přesně na míru dispozicím a požadavkům zákazníků v ultramoderní německé továrně. Kuchyně nabízejí široký výběr dekorů, barevných odstínů a různých typů provedení povrchů v duchu aktuálních trendů.

Navíc přinášejí nejlepší poměr mezi výkonem a cenou v prémiové třídě na trhu. Variabilita možných uspořádání a vybavení je nekonečná, proto si v dobře navržené kuchyni Livanza práci budete doslova užívat.

Koncert struktur, dekorů a barev

I v letošním roce jsme sortiment těchto kuchyní rozšířili. Potěší vás třeba kuchyňská linka Sonata v módním matném laku v odstínu stříbra měsíčního světla a pískové béžové.

Zájemce o barevné kuchyňské linky nadchne spojení kuchyně Virginia v dekoru zemitého dubu s hladkými barevnými plochami skříněk Savana v odstínu Mango.

1

V moderním interiéru se dnes stále více uplatňují kombinace materiálů, dekorů a barev. Reagovali jsme také na tento trend a zařadili jsme do naší nabídky nové dekor y Tewa s krásnou kresbou dřeva, například světlého dřeva alpského buku. Doporučujeme jej kombinovat třeba se skříňkami Eruka, lakovanými na černo ve vysokém lesku.

1

Trendový design dubového dřeva modelové řady Virginia naši designéři spojili s vysokým leskem bílé kuchyně Eruka. Vznikl umělecky pojatý interiér s mimořádně útulnou domácí atmosférou.

1

Moderní kuchyně v bílém laku s jemným matovým povrchem připomínajícím samet, který dal nové elegantní linii jméno Velvetia.

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS