• 19. srpna 2016

Novinky v kuchyních Dolti

Nové modely chytrých kuchyní Dolti představují dva atraktivní dezény, které reagují na světové módní trendy. Všechny kuchyně dostaly řadu rozsáhlého příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. Jak je to u Oresi dané, veškeré novinky mají velmi výhodnou cenu, proto jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

Akryl ve vysokém lesku s hloubkovým efektem

O jaké novinky jde? Řadu chytrých kuchyní Dolti rozšířil model MAGIQ, který má povrch z bílého akrylu. „Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem. Pokud jde o míru lesku, akryl se přinejmenším vyrovnává mnohem dražším leštěným lakům, ve srovnání s nimi je ale odolnější vůči UV záření i poškrábání,“ informuje Dušan Všelicha, marketingový ředitel Oresi.

Díky bílým hranám a speciálnímu lepidlu je bělost dvířek velmi kompaktní. „Kvalitní lesklou kuchyň si teď může dovolit opravdu každý, akční cena je 7 284 korun za běžný metr včetně DPH“, dodává Dušan Všelicha.

1

Žádaný dezén ořechového dřeva

Milovníci moderních přírodních dekorů zase ocení další novinku, kuchyň HIQORY v dezénu ořechového dřeva. Odkud vzala kuchyně své jméno? Hikora je alternativní název pro ořechovec, tedy strom s impozantní kresbou dřeva ve světlých i tmavých variantách. V Oresi jsme zvolili tmavou verzi, protože právě na ní dokonale vyzní vyhledávané kazetové provedení. A co zájemce o tyto kuchyně potěší? Určitě cena. Třeba zmiňovanou HIQORY s kazetovým provedením dvířek pořídíte za akční cenu 7 372 Kč za běžný metr včetně DPH.

1

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS