• 3. srpna 2017

Jsme v polovině akčního období Oresi vrací peníze.
Pravděpodobnost výhry je jedinečná!

1


Všimli jste si, že akční období, během kterého se můžete stát jedním ze 150 šťastných majitelů slevy vyšší i více než 100 % z hodnoty nákupu se již přehouplo do měsíce srpna?


Akce platí na objednávky, uzavřené do konce tohoto měsíce. Nevěříte, že někdo může získat více než 100 % z hodnoty nákupu? Je to možné proto, že každý, kdo si koupí kuchyň , nebo získá jeden až osm kódů k účasti ve hře podle toho, v kolikátém týdnu akčního období si kuchyň kupuje.

Společnost Oresi je největším prodejcem kuchyní v České republice a o stejné postavení usiluje rovněž na Slovensku. Pro své zákazníky společnost připravila hru „Oresi vrací peníze“ a během dosavadních kol vrátilo Oresi zákazníkům přes 18 milionů korun.

Připomeňme si některé výherce

Tito šťastlivci získali zpět buď celou cenu své nové kuchyně, nebo její část. Připomeňme si dnes tři rodiny, které získaly stoprocentní slevy v prvních kolech soutěže. Například paní Viera Bačeová z Martina si u Oresi v Žilině koupila skutečně velkou kuchyň za 2 430,80 €. Jednoho dne jí doma zazvonil telefon a paní Bačeová se z Oresi dozvěděla, že získává zpět skoro dva a půl tisíce euro. Radost měla opravdu velikou.

1


1. Viera Bačeová
2. Josef Pospíšil
3. Ján JasenovskýTo pan Josef Pospíšil z Liberce se projevil jako správný hráč a už dva týdny před oznámením výsledků se chodil každý den podívat na web Oresi, jestli se objeví na seznamu šťastných. Protože si pořídil velkou a dokonale vybavenou kuchyň, s napětím čekal, zda a kolik peněz díky Oresi ušetří. A stal se dítětem Štěstěny, protože vyhrál 100 % slevu a Oresi mu vrátila 99 147 Kč. Pan Ján Jasenovský z Piešťan si v trenčínské prodejně Oresi koupil velkou kuchyň Samoa Latea za 2 731 €. Telefon z Oresi jej překvapil na v bytě u zákazníka a nikdy nezapomene na okamžik, kdy se dozvěděl, že mu společnost celou tuto částku vrátí. Radostné novině nemohl uvěřit a raději se běžel ubezpečit do trenčínské prodejny, zda je to pravda. Potvrzení skutečnosti mu doslova vehnalo slzy do očí.

1


4. Dana Cábová
5. Lenka Marková s přítelem
6. Martina Vlčková s manželem


K dalším výhercům patřili například ještě Dana Cábová, Lenka Marková nebo Martina Vlčková s manželem. A v letošním roce budou někteří výherci mnohem šťastnější, protože výhra může být ještě větší. Plné znění pravidel najdete na webových stránkách .HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS