O společnosti

Společnost Oresi s. r. o., provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie.

Již více než deset let se zabýváme prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. V současné době tvoří síť Oresi takřka 70 obchodů. Snažíme se totiž být zákazníkovi co nejblíže a stále zvyšujeme dostupnost našich produktů a služeb. V roce 2009 jsme rozšířili svou působnost také na Slovensko.

Filozofie naší značky zní:
Poskytujeme prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen na vysoký uživatelský přínos kuchyní. Tedy na funkčnost, ergonomii a estetickou hodnotu. To se týká nejen našich produktů, ale také celého kontaktu se zákazníkem. Proto prodáváme naše kuchyně v moderním elegantním prostředí, soustředíme se na rozsáhlé vzdělávání našich prodejců a stále rozvíjíme náš prodejní i poprodejní servis, který rozhodně patří k nejlepším v oboru i obecně na českém trhu. Ke splnění těchto pro nás zásadních kritérií je důležité, že při výrobě využíváme nejmodernější stroje a technologie a spolupráci s těmi nejlepšími dodavateli v segmentu.

Katalogy našich kuchyní a nábytku, které jsou zdarma k dispozici v našich kuchyňských studiích, nebo ke stažení zde na tomto webu, byly vytvořeny kombinací skutečných fotografií a počítačových vizualizací. Jejich hlavním smyslem je poskytnout vám inspiraci a přiblížit co nejvíce zajímavých i praktických řešení vaší nové kuchyně. Věříme, že si z nabídky kuchyní Oresi vyberete a budete spokojeni dlouhá léta.

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS

  Objednat na prodejnu

Objednejte se na
nejbližší prodejnu

Když se objednáte prostřednictvím následujícího formuláře, získáte ke všem aktuálním výhodám navíc ještě další slevu ve výši 3%.