Návrh kuchyně on-line

V období, kdy celá naše země bojuje s virovou epidemií, jsme pro Vás připravili tři způsoby, jak si nechat navrhnout kuchyň bez rizika virové nákazy.

Jako první Vám nabízíme možnost nechat si navrhnout novou kuchyň on-line bez vaší osobní přítomnosti na prodejně. Díky tomuto kanálu je teď možné plnohodnotně vytvářet či upravovat návrhy kuchyní přesně podle Vašich představ. Tato uživatelsky přátelská služba plně nahradí schůzku v naší prodejně, umožní Vám promítnout do návrhu kuchyně všechna Vaše přání a je pro Vás zcela zdarma. Využití této služby od Vás nevyžaduje žádnou instalaci softwaru, zásah do Vašeho počítače ani složité přihlášení. Služba plně zachovává Vaše soukromí.

Zároveň jsme pro Vás připravili i služby osobního konzultanta a návrháře kuchyně, který je připraven navštívit Vás u Vás doma.

Nebo se s Vaším osobním konzultantem spojíte po telefonu a návrh nové kuchyně proberete během normálního telefonického hovoru.

Můžete si vybrat, která z našich nových služeb Vám více vyhovuje. Služby si objednejte prostřednictvím našeho call centra na tel.: +420 317 072 403, nebo níže uvedeného formuláře.

Prodejna Oresi - Jihlava


  • * označuje povinné pole


HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS