Abyste si výběr a vytvoření návrhu nové kuchyně co nejvíce užili, domluvte si, prosím, předem návštěvu ve vaší prodejně.
Zavolejte nám, nebo využijte mailový formulář.

Prodejna Oresi - Olomouc


  • * označuje povinné pole


Olomouc - spousta starobylých památek i moderní kuchyně

Olomouc je druhou největší památkovou rezervací v České republice. Najdete tu řadu starobylých památek, kláštery a chrámy, muzea umělecká či technická. Ale rovněž krásné parky, zoologickou zahradu či aquapark.

Při cestě do Olomouce si prohlédněte památky, a jestli si s rodinou chcete užívat radostí aquaparku nebo se chystáte na nákup do obchodního centra Haná, určitě se nezapomeňte podívat také na moderní kuchyně Oresi.

Aktuální trendy

Kuchyňské studio vám představí kuchyně podle světových trendů. Studio se nachází v areálu Nákupní park Haná, v Kafkově ulici 471. Ať již je vaším cílem nová kuchyň nebo jen sháníte informace o tom, jaké novinky se prosazují v kuchyních, určitě si při cestě do těchto míst prodejnu prohlédněte a podívejte se, jaké možnosti zde nabízejí.

Moderní kuchyně

Ze čtyř řad kuchyní, které má společnost Oresi ve svém portfoliu, si vybere každý, kdo o nové kuchyni sní. V prodejně budoucí majitele zaujme široká nabídka kuchyňských linek v různých cenových kategoriích. Proto hezká a funkční kuchyň nemusí být pouhým snem.

Kuchyně pro Olomoucko

Olomoucké kuchyňské studio prezentuje šestnáct kuchyňských sestav, včetně tří kuchyní z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Prohlédnout a osahat si tu můžete dekory a struktury nových povrchů kuchyní Velvet Star, Steel Art v provedení art decor corten se vzhledem zkorodované nízkolegované ocele nebo dřevodekor Wood Point, šedý mat kuchyně Chocolate Day a hvězdný třpyt kuchyně Glam Face. Další modely najdete v katalogu, kterým disponuje každá řada kuchyní. Vybírat můžete také z katalogů prezentujících luxusní německé kuchyně Bauformat, prémiové německé kuchyně Livanza, chytré kuchyně Dolti a nechybí ani nová řada Dolti Collection. Klientům se v prodejně věnují tři prodejci.

Kuchyně Oresi – trendy 2018

Všechny řady kuchyní reagují na současné světové trendy. Při vytváření nové řady Dolti Collection jsme se spojili s italským designérem Andreou Capovillou a společně představujeme kuchyně v nejmódnějším a nejatraktivnějším současném provedení. Kvalita těchto kuchyní je podložena nejlepšími italskými, francouzskými, německými a rakouskými materiály, technickými novinkami, k nimž patří antibakteriální povrchy, hluboké lesky, aktuálně velmi žádané maty s úpravou proti otiskům prstů, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou a vyspělé německé kování Hettich.

Novinky pro moderní, rustikální a klasické kuchyně

Nových povrchů, materiálů, struktur a barev je jednatřicet. Benefitem je, že se materiály a barvy spolu dají velmi dobře kombinovat, čímž vzniká bezpočet jedinečných a originálních kuchyní. V sortimentu najdete hladká, kazetová i rámová dvířka, proto se nové kuchyně hodí do moderních, klasických i venkovských interiérů.HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS