Máme otevřeno!

Přijďte! Těšíme se na vás!
Jsme připraveni vyjít vstříc každému z Vás, kdo chcete novou kuchyň co nejrychleji a s využitím všech aktuálních výhod. Proto se u nás můžete zastavit až půjdete jen tak kolem, ale aby Vaše návštěva byla pro Vás co nejkomfortnější, doporučujeme, abyste se k ní objednali na čísle 725 892 394.

Prodejna Oresi - Pelhřimov


  • * označuje povinné pole
  • Odesláním této žádosti uděluji společnosti Oresi s.r.o., se sídlem Březí 102, PSČ 251 01, identifikační číslo 272 40 479, zapsaná v OR vedeném MS v Praze pod sp. zn. C 106920, jakožto správci osobních údajů, souhlas ke zpracování osobních údajů za podmínek a pro účely dále uvedené: Rozsah zpracování osobních údajů: Jméno, příjmení a kontaktní údaje (telefon, email). Účel zpracování, pro něž je souhlas udělován: Zasílání a poskytování obchodních sdělení a nabídek. Osobní údaje získané na základě tohoto souhlasu nebudou předávány do zahraničí, ani v rámci ČR.

    SOUHLAS:
    Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání a poskytování obchodních sdělení a nabídek (zasílání informací o nových kolekcích či akcích a předkládání nabídek zboží) Potvrzuji, že jsem byl/a o výše uvedených skutečnostech informován/a. Současně potvrzuji, že jsem byl/a informován/a o možnosti výše udělený souhlas kdykoliv odvolat, a to písemnou formou bez jakýchkoliv formálních požadavků, jakož se i kdykoliv správce dotázat na rozsah a účel zpracovávaných osobních údajů mé osoby či požádat o jejich opravu. Tento souhlas uděluji na základě svého svobodného rozhodnutí.HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS