Prodejna Oresi - Přerov


  • * označuje povinné pole
  • Odesláním této žádosti uděluji společnosti Oresi s.r.o., se sídlem Březí 102, PSČ 251 01, identifikační číslo 272 40 479, zapsaná v OR vedeném MS v Praze pod sp. zn. C 106920, jakožto správci osobních údajů, souhlas ke zpracování osobních údajů za podmínek a pro účely dále uvedené: Rozsah zpracování osobních údajů: Jméno, příjmení a kontaktní údaje (telefon, email). Účel zpracování, pro něž je souhlas udělován: Zasílání a poskytování obchodních sdělení a nabídek. Osobní údaje získané na základě tohoto souhlasu nebudou předávány do zahraničí, ani v rámci ČR.

    SOUHLAS:
    Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání a poskytování obchodních sdělení a nabídek (zasílání informací o nových kolekcích či akcích a předkládání nabídek zboží) Potvrzuji, že jsem byl/a o výše uvedených skutečnostech informován/a. Současně potvrzuji, že jsem byl/a informován/a o možnosti výše udělený souhlas kdykoliv odvolat, a to písemnou formou bez jakýchkoliv formálních požadavků, jakož se i kdykoliv správce dotázat na rozsah a účel zpracovávaných osobních údajů mé osoby či požádat o jejich opravu. Tento souhlas uděluji na základě svého svobodného rozhodnutí.Přerov – kde najdete nejhezčí kuchyně

V Přerově si místní obyvatelé a návštěvníci mohou prohlédnout třeba zámek s Muzeem Komenského a vyhlídkovou věží nebo dochované hradby s deseti baštami a fortnou, renesanční domy na Horním náměstí a několik kostelů.

Město má kromě historických památek i krásné okolí, k odpočinku v přírodě láká park Michalov s řadou rybníčků a lužní les Žebračka. K výletům na kole slouží také cyklostezka podél Bečvy a další rovinaté terény v okolí města. Lokalitu světově proslavil archeologický výzkum na přelomu 19. a 20. století, kdy zde bylo odhaleno tábořiště lovců mamutů z doby před zhruba 25 000 lety a kosti tisícovky mamutů. S dětmi se proto můžete vypravit za mamutem Tomíkem do nedalekého Předmostí. Ve městě najdete rovněž plavecký areál s krytým bazénem i letním koupalištěm s atrakcemi. A nabídne vám ještě něco. Moderní kuchyně.

Moderní kuchyně

Ve městě Přerov najdete prodejnu kuchyně Oresi, kde se vám představí kuchyně podle světových trendů. Studio se nachází poblíž prodejny Lidl, na adrese Lipnická 535. Určitě stojí za to, si při cestě do těchto míst kuchyně prohlédnout a seznámit se s možnostmi, které nabízejí. Ze čtyř řad kuchyní, které má společnost ve svém portfoliu, si vybere každý, kdo po nové kuchyni touží. V prodejně budoucí majitele zaujme široká nabídka kuchyňských linek v různých cenových kategoriích. A tak krásná a funkční kuchyň nemusí být pouhým snem.

Kuchyně pro Přerov a okolí

Prodejna Oresi v Přerově existuje již okolo pěti let. Na ploše 140 čtverečních metrů je vystaveno jedenáct kuchyňských sestav, další modely najdou zájemci v katalogu, kterým disponuje každá řada kuchyní. Vybírat tak můžete například z katalogů prezentujících luxusní německé kuchyně Bauformat, prémiové německé kuchyně Livanza, chytré kuchyně Dolti a nechybí ani nová řada Dolti Collection.

Kuchyně Oresi – trendy 2018

Všechny řady kuchyní reagují na současné světové trendy. Při vytváření nové řady Dolti Collection jsme se spojili s italským designérem Andreou Capovillou a společně představujeme kuchyně v nejmódnějším a nejatraktivnějším současném provedení. Kvalita těchto kuchyní je podložena nejlepšími italskými, francouzskými, německými a rakouskými materiály, technickými novinkami, k nimž patří antibakteriální povrchy, hluboké lesky, aktuálně velmi žádané maty s úpravou proti otiskům prstů, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou a vyspělé německé kování Hettich.

Moderní, klasické i rustikální kuchyně

Nových povrchů, materiálů, struktur a barev je jednatřicet. Benefitem je, že se materiály a barvy spolu dají velmi dobře kombinovat, čímž vzniká bezpočet jedinečných a originálních kuchyní. V sortimentu najdete hladká, kazetová i rámová dvířka, proto se nové kuchyně hodí do moderních, klasických i venkovských interiérů.HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS

  Objednat na prodejnu

Objednejte se na
nejbližší prodejnu