Návrh kuchyně on-line

V období, kdy celá naše země bojuje s virovou epidemií, jsme pro Vás připravili tři způsoby, jak si nechat navrhnout kuchyň bez rizika virové nákazy.

Jako první Vám nabízíme možnost nechat si navrhnout novou kuchyň on-line bez vaší osobní přítomnosti na prodejně. Díky tomuto kanálu je teď možné plnohodnotně vytvářet či upravovat návrhy kuchyní přesně podle Vašich představ. Tato uživatelsky přátelská služba plně nahradí schůzku v naší prodejně, umožní Vám promítnout do návrhu kuchyně všechna Vaše přání a je pro Vás zcela zdarma. Využití této služby od Vás nevyžaduje žádnou instalaci softwaru, zásah do Vašeho počítače ani složité přihlášení. Služba plně zachovává Vaše soukromí.

Zároveň jsme pro Vás připravili i služby osobního konzultanta a návrháře kuchyně, který je připraven navštívit Vás u Vás doma.

Nebo se s Vaším osobním konzultantem spojíte po telefonu a návrh nové kuchyně proberete během normálního telefonického hovoru.

Můžete si vybrat, která z našich nových služeb Vám více vyhovuje. Služby si objednejte prostřednictvím našeho call centra na tel.: +420 317 072 403, nebo níže uvedeného formuláře.

Prodejna Oresi - Přerov


  • * označuje povinné pole


Přerov – kde najdete nejhezčí kuchyně

V Přerově si místní obyvatelé a návštěvníci mohou prohlédnout třeba zámek s Muzeem Komenského a vyhlídkovou věží nebo dochované hradby s deseti baštami a fortnou, renesanční domy na Horním náměstí a několik kostelů.

Město má kromě historických památek i krásné okolí, k odpočinku v přírodě láká park Michalov s řadou rybníčků a lužní les Žebračka. K výletům na kole slouží také cyklostezka podél Bečvy a další rovinaté terény v okolí města. Lokalitu světově proslavil archeologický výzkum na přelomu 19. a 20. století, kdy zde bylo odhaleno tábořiště lovců mamutů z doby před zhruba 25 000 lety a kosti tisícovky mamutů. S dětmi se proto můžete vypravit za mamutem Tomíkem do nedalekého Předmostí. Ve městě najdete rovněž plavecký areál s krytým bazénem i letním koupalištěm s atrakcemi. A nabídne vám ještě něco. Moderní kuchyně.

Moderní kuchyně

Ve městě Přerov najdete prodejnu kuchyně Oresi, kde se vám představí kuchyně podle světových trendů. Studio se nachází poblíž prodejny Lidl, na adrese Lipnická 535. Určitě stojí za to, si při cestě do těchto míst kuchyně prohlédnout a seznámit se s možnostmi, které nabízejí. Ze čtyř řad kuchyní, které má společnost ve svém portfoliu, si vybere každý, kdo po nové kuchyni touží. V prodejně budoucí majitele zaujme široká nabídka kuchyňských linek v různých cenových kategoriích. A tak krásná a funkční kuchyň nemusí být pouhým snem.

Kuchyně pro Přerov a okolí

Prodejna Oresi v Přerově existuje již okolo pěti let. Na ploše 140 čtverečních metrů je vystaveno jedenáct kuchyňských sestav, další modely najdou zájemci v katalogu, kterým disponuje každá řada kuchyní. Vybírat tak můžete například z katalogů prezentujících luxusní německé kuchyně Bauformat, prémiové německé kuchyně Livanza, chytré kuchyně Dolti a nechybí ani nová řada Dolti Collection.

Kuchyně Oresi – trendy 2018

Všechny řady kuchyní reagují na současné světové trendy. Při vytváření nové řady Dolti Collection jsme se spojili s italským designérem Andreou Capovillou a společně představujeme kuchyně v nejmódnějším a nejatraktivnějším současném provedení. Kvalita těchto kuchyní je podložena nejlepšími italskými, francouzskými, německými a rakouskými materiály, technickými novinkami, k nimž patří antibakteriální povrchy, hluboké lesky, aktuálně velmi žádané maty s úpravou proti otiskům prstů, dřevěné povrchy s reliéfní strukturou a vyspělé německé kování Hettich.

Moderní, klasické i rustikální kuchyně

Nových povrchů, materiálů, struktur a barev je jednatřicet. Benefitem je, že se materiály a barvy spolu dají velmi dobře kombinovat, čímž vzniká bezpočet jedinečných a originálních kuchyní. V sortimentu najdete hladká, kazetová i rámová dvířka, proto se nové kuchyně hodí do moderních, klasických i venkovských interiérů.HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS