Dočasné přerušení provozu kuchyňského studia v Šumperku:

Nové kuchyňské studio ORESI se pro vás připravuje v Šumperku v ul. Temenická. Informace o jejím otevření a akcích, které budou otevření provázet vás budeme informovat na webu Oresi, v tisku, nebo v případě vašeho zájmu přímo na váš mail nebo telefon prostřednictvím SMS. V případě nynějšího zájmu o kuchyňskou linku nás prosím kontaktujte na tel. čísle 777 808 534. Provoz na našich ostatních studiích běží bez omezení a obsloužíme vás s dalšími výhodami, které jsme pro vás nastavili v souvislosti s omezením prodeje v Šumperku.
Vaše Oresi

Prodejna Oresi - Šumperk


  • * označuje povinné pole
  • Odesláním této žádosti uděluji společnosti Oresi s.r.o., se sídlem Březí 102, PSČ 251 01, identifikační číslo 272 40 479, zapsaná v OR vedeném MS v Praze pod sp. zn. C 106920, jakožto správci osobních údajů, souhlas ke zpracování osobních údajů za podmínek a pro účely dále uvedené: Rozsah zpracování osobních údajů: Jméno, příjmení a kontaktní údaje (telefon, email). Účel zpracování, pro něž je souhlas udělován: Zasílání a poskytování obchodních sdělení a nabídek. Osobní údaje získané na základě tohoto souhlasu nebudou předávány do zahraničí, ani v rámci ČR.

    SOUHLAS:
    Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání a poskytování obchodních sdělení a nabídek (zasílání informací o nových kolekcích či akcích a předkládání nabídek zboží) Potvrzuji, že jsem byl/a o výše uvedených skutečnostech informován/a. Současně potvrzuji, že jsem byl/a informován/a o možnosti výše udělený souhlas kdykoliv odvolat, a to písemnou formou bez jakýchkoliv formálních požadavků, jakož se i kdykoliv správce dotázat na rozsah a účel zpracovávaných osobních údajů mé osoby či požádat o jejich opravu. Tento souhlas uděluji na základě svého svobodného rozhodnutí.HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS