Cenový příklad Dolti

  • 1. června 2015
1

Kuchyně, která vyrazila dech šesti ženám

To je hustý, tady mám bydlet? Nemůžu mluvit ani dýchat, fakt nádhera, říká mezi přívaly slz ve své nové kuchyni paní Iveta v záběrech televizní show Jak se staví sen. A její maminka dodává: Ani jsem takovou kuchyň nikde neviděla. Je vidět i slyšet, že pro ně to je a navždy asi bude nejúžasnější kuchyň nejméně na celé Vysočině. A to se zatím jen dívají a nevyzkoušely si jedinečnou výbavu, především servopohony, které otevírají a zavírají zásuvky a výklopy.

Designéři pořadu přišli do kuchyňského studia Oresi se zadáním udělat rodině složené z šesti žen (babička, maminka a čtyři její dcery) něco jako zázrak, který by rozsvítil jejich dosud dost nešťastný život.

Luxusní kuchyni modelové řady Porto prémiové německé značky Bauformat z nabídky Oresi se to nepochybně povedlo. Nádherný hedvábně matový povrch této kuchyně je sám o sobě zázrakem rafinovanosti. Individuálně vyrobená kuchyně dokonale vklouzla do vymezeného prostoru a vytvořila v něm dech beroucí atmosféru. A tichá práce servomotorů, které na dotek otvírají a zavírají dvířka a kontejnery, je opravdu něčím, co běžně v kuchyni nezažijeme. Podívejte se, jak velká je tato luxusní a neuvěřitelně okouzlující kuchyně s přidaným ostrůvkem. Evropská extratřída v pojetí Oresi za 168 400 Kč. To není překlep, to je fakt.

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS