• 26. května 2017
1

Prémiová kuchyně od Oresi: Dárek k safírové svatbě

Manželé Jiřina a Jan bydlí ve starším domku. Zařízení kuchyně a obýváku je sice zachovalé, ale letité. A tak pana Jana s dcerou a snachou napadlo přihlásit se do pořadu „Jak se staví sen“ a ucházet se o proměnu.

Ta by měla být překvapením a poděkováním manželce Jiřině za krásně prožitých 45 let společného života. Manželé tedy slaví safírovou svatbu. Ani jim se samozřejmě nevyhýbaly problémy, paní Jiřina totiž trpí vleklou nemocí. A tak se tady oceňovala věrnost a společnost Oresi měnila starou kuchyň za prémiovou.

1
Kuchyň ve světlé hráškově zelené barvě je sice přívětivá a vypadá zachovale, ale je přes třicet let stará. Kdysi stála na místě obýváku a designéři Kamila Douděrová s Františkem Kobližkou se rozhodli vyhovět přání manželů a navrátit místnostem původní dispozice. Navíc je zmodernizovat a sladit praktičnost i estetiku.

Kamila s Františkem kuchyni tentokrát vybrali z prémiové třídy Livanza . Na dvířkách pak kombinovali bílou barvu z linie Stevia a dekor dřeva linie Inca , které doplňují skříňky v temně modré barvě z linie Musa . Designéři si ji sice pojmenovali jako safírovou, ale v nabídce Oresi ji najdete pod označením Navy.
1
Při instalaci kuchyně se montéři z Oresi museli poprat s velkým problémem, kterým byly křivé zdi. Některé kuchyňské skříňky kvůli nim vystupovaly před ostatní až o jedenáct centimetrů, ale odborníci z Oresi vše na místě vyřešili. Nový interiér je harmonický, jednoduchý a čistý, ztvárněný v tónech teplejší šedé, béžové s kontrastní modrou, dekorem tmavšího dřeva Bosco Cameo a černým sklem kuchyňských spotřebičů. Nábytek z prémiové třídy do této velké sestavy vyšel na 94 829 korun.

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS