HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

Kuchyně Oresi jsem znala z reklam a prohlédla jsem si je v brněnském studio Oresi. Tady mne zaujala řada kuchyní Dolti Collection by Andrea Capovilla. Nové povrchy mne zaujaly a tak jsem si do nového bytu pořídila sestavu z linií Fantasy se zvýrazněnou kresbou dřeva v dekoru jilm expressive a na doporučení architekta Petra Kaluži, šéfarchitekta Oresi, ji doplnila skříňkami z akrylu z linie MAGIQ v hladkém vysoce lesklém provedení v barvě cappuccino. Kuchyň je součástí obývacího pokoje a její barvy i design tak perfektně ladí s dalším vybavením pokoje. S kuchyní jsem velmi spokojena, proto Oresi mohu doporučit všem budoucím zákazníkům.

Michaela Salačová

Do našeho domu jsme si s manželem u Oresi vybrali dvě kuchyně. Do patra, kde je velký otevřený prostor, jsme si pořídili bílou kuchyň Avantgarde ve vysokém lesku z prémiové třídy Livanza. Přála jsem si moderní nábytek s čistými liniemi a bez madel, proto se mi zalíbil tento model. Sestavu jsem si navrhla sama a detaily jsme doladily s prodejkyní ve studiu. V přízemí domu máme ještě kuchyň, kterou využíváme při pobytu na terase a v zahradě. Sem jsme si koupili také Livanzu, tentokrát šedou z linie Eruka. Všem zákazníkům přejeme, aby se jim v kuchyni od Oresi vařilo a žilo stejně dobře, jako naší rodině.

Markéra Častvaj Plánková

Kuchyně Oresi můžeme všem jedině doporučit! Přístup prodejců a architekta Petra Kaluži byl úžasný a ve všem nám vyšli maximálně vstříc. Pan architekt nás vždy vyslechl a promítl naše myšlenky a přání do projektu. Určitě bychom chtěli také pochválit montéry, kteří nám kuchyň instalovali, a to pro jejich přesnost a spolehlivost. Pokud bychom v budoucnu opět řešili kuchyň, ať v našem domě nebo jinde, tak se na Oresi zase rádi obrátíme.

Lukáš Boucký

U filmu jsme zvyklí pracovat s limitovaným rozpočtem, proto jsem si také novou kuchyň vybírala podle svých limitů. Oresi nabízí kuchyně ve třech cenových kategoriích a mně perfektně vyhovuje třída Livanza. Když se sejdou kvalitní nábytek, nápaditý a šikovný architekt a vstřícný prodejce, vznikne funkční a designová kuchyně, ve které je radost pobývat a vařit. Přeji všem zákazníkům, aby měli stejné štěstí.

Marie Poledňáková

Mistr zvuku je u filmu někdo jako šéfkuchař v kuchyni. Jen místo soli, cukru, koření a rozmanitých ingrediencí do výsledného díla míchá dialogy, ruchy, zvukové atmosféry a hudbu.

Měl jsem celkem jasnou představu, jak by celá kuchyň měla vypadat i jak by měla sloužit. Přestože jsem studoval střední uměleckoprůmyslovou školu, obor nábytek, vše jsem konzultoval s architektem Lukášem ze společnosti Oresi, u které jsem si vybral kuchyň MAGIQ v kombinaci se skříňkami PIQRTORY. Veškeré bydlení jsem chtěl koncipovat do barev bílé, šedé a světlého odstínu dubového dřeva, které se opakují v celém domě. Proto jsem realizaci kuchyně svěřil do rukou architekta a odborníků, aby v plánování nenastaly chyby, včetně ergonomického rozmístění nábytku a spotřebičů v kuchyňské lince. Věděl jsem, že zcela zásadní je pro mne vaření a dobrý pocit z něj, a ten ve své nové kuchyni mám.

Radim Hladík, jr.

Když jsem si vybírala vybavení do nového bytu, o kuchyni od Oresi jsem měla jasno. Ve studiu mne zaujala široká nabídka kuchyňských linek v různých cenových kategoriích. A zajásala jsem, když jsem ve třídě Livanza objevila kuchyň Navaho se vzhledem ořechového dřeva. Potřebuji kolem sebe mít kus přírody, v bytě máme spoustu dřeva, doplněného zelení a keramikou se vzorem kamene. Nová kuchyň tak dokonale ladí s vybavením obývacího pokoje. V Oresi nám také poradili, jak linku ergonomicky dokonale sestavit, takže se nám v nové kuchyni dobře vaří i žije. Děkujeme.

Petra Hobzová

Nabídka Oresi na nás zapůsobila svojí pestrostí a šíří. Poznali jsme, že ať se rozhodneme pro maximální využití našich kuchyňských prostor, nebo zvolíme nějakou zmenšenou variantu, vždycky nám Oresi bude vyhovovat. A přesně to se stalo. Nakonec jsme zvolili velkou kuchyň, která krásně navazuje na obývací prostor a spoluvytváří naše úžasné bydlení. Děkujeme.

Olga a Jiří Menzelovi

Toužila jsem po otevřeném obytném prostoru spojeném s kuchyní, která by měla pracovní ostrůvek. V prodejně Oresi jsem natrefila na svoji vysněnou kuchyň v kombinaci odstínů vanilky a wengé. Protože se mi moc líbila a firma vyrábí nejen nábytek do kuchyně, došlo i na další vybavení interiéru. Najdete zde všechny tóny kávy, někde je espresso, jinde zase caffe` latte a je tu i mléko.

Petra Janů

Líbí se mi novinka v nabídce Oresi, kuchyně Dolti. Tyhle kuchyně jsou snad předurčené k tomu, aby přinášely lidem radost. Doporučuju každému, aby si kuchyně Dolti doslova osahal. Na první dotek poznáte kvalitu a budete zároveň okouzleni příjemností materiálu. Jak se říká, chytrému napověz…


Klára Doležalová

Linku a spotřebiče jsem vybíral v kuchyňském studiu Oresi, které má lákavý slogan "Dáme vám víc". Společně jsme to kreslili a dohodli se na konečném efektu. Ve studiu jsem si vybíral všechno sám a hned mi návrhy ukazovali na počítači ve 3D. To mě bavilo.


Marian Vojtko

S mou kuchyní Oresi jsem spokojená, líbí se mi. Je také vidět, že pěkná kuchyňská linka nemusí být vůbec drahá, může si ji dovolit každý. Stačí citlivý návrh a čistý styl. Naopak drahé věci umí kupovat každý.


Mahulena Bočanová

Tak jako námořník ošlehaný větry všech moří se rád vrací do svého domovského přístavu, tak já, zmlsaný kuchyněmi celého světa, se šťastně navracím do své oblíbené kuchyně Oresi, kde hravě vytvořím jak klenoty české kuchyně, tak rafinované symfonie pro okouzlené jazýčky.


Daniel Nekonečný

Dolti od Oresi jsou moderní kuchyně úplně p ro každého. Moderní jsou lamina a fólie s reliéfním vzorem, moderní jsou atraktivní dezény, moderní je kvalitní vybavení, které usnadňuje a urychluje práci v kuchyni. A stejná je i cena. Protože dělat pěkné a užitečné věci tak, aby byly levné, to je dnes hodně moderní. (www.archfaktory.eu)

Ing. Arch. David Machač

Zařizujeme teď nový dům a rozhodla jsem se pro Oresi, protože řada mých známých je s kuchyní této značky spokojena. A já teď také. Od první návštěvy v prodejně přes návrh, prodej, dopravu a montáž jsem byla nepřetržitě nadšená. Kuchyně Oresi je středem pozornosti našich návštěv a všichni obdivují její moderní design, kvalitu provedení a hlavně tak nízkou pořizovací cenu. Prostě mohu jen souhlasit s filozofií Oresi, která zní: Nadčasový design v prověřené kvalitě za nejnižší možnou cenu.

Eva Decastelo

Budete se divit, ale rádi se scházíme v kuchyni Oresi u našeho kytaristy. Zatím v ní v roli výborného šéfkuchaře kraluje jen Zdeněk, ale jednou v ní my všichni dohromady uvaříme opravdový hit.Ready Kirken

Kuchyň je rodina, vůně a pohoda. A to platí, i když zrovna v tomto životním období nevařím denně. Vanilková kuchyň od Oresi je třetí, kterou jsem vybudovala. A jsem s ní nejvíce spokojená a mám ji nejraději. Za její funkčnost nesou “ plnou zodpovědnost “ odborníci z Oresi, protože já jsem díky časovému presu věděla jen to, že chci vanilkovou. Moc jim děkuju. Byli laskaví a trpěliví.

Milena Steinmasslová

„Tolikrát jsem v roli Mařenky v Prodané nevěstě zpívala o věrném milování, že dobře vím, že jako každá láska prochází žaludkem. V mojí kuchyni Oresi je to ovšem mimořádně snadné, tam vařím opravdu s láskou,“ říká naše doslova legendární operní pěvkyně, která zářila nejen na jevišti Národního divadla, ale také v Metropolitní opeře v New Yorku nebo v londýnské Covent Garden.

Gabriela Beňačková

Mám rád vyladěné věci. U aut jsem se naučil vnímat, jak vypadá dobře udělaný výrobek. V běžném životě si navíc vážím věcí, které nejsou drahé a přitom nejsou ošizené. Proto mi vyhovuje kuchyň Oresi.


Josef Peták

V kuchyni stejně jako ve špičkovém sportovním autě musí člověku všechno perfektně sedět, všechno do sebe musí zapadat a všechno musí být dotažené. Pak si člověk pořádně užije závodní trať anebo skvělé vaření pro své nejbližší. Oresi je kuchyně jak dělaná pro mne.


Roman Kresta

HVĚZDNÉ KUCHYNĚ

AKCE A VÝHODY

CENOVÉ PŘÍKLADY

DEVELOPEŘI

O NÁS